Beata ŻOTKIEWICZ
Dział Wizowy
22 851­ 06 89
Skype Rozpocznij Czat
Marek SKOLIMOWSKI
Dział Turystyczny
605­ 745 743
Skype Rozpocznij Czat
Barbara JASIECKA
Dział Turystyczny
22 851­ 06 89 wew.105
Skype Rozpocznij Czat

Opinie klientów

03.09.2012

Wyjazd do Moskwy

Dzień dobry

    Panie Marku, bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie wyjazdu do Moskwy. Wszystko był ok., nie miałam żadnych przykrych niespodzianek.
Pozdrawiam

czytaj dalej »
     Magdalena M.

04.05.2012

Wycieczka do Moskwy - opinia

Dzień dobry!!

    Chcieliśmy podziękować za zorganizowanie naszego pobytu w Moskwie w dniach 28.04-03.05.2012, które było na bardzo wysokim poziomie.

czytaj dalej » Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki przewodniczki z którą mile spędziliśmy czas.
Pozdrawiamy

    Iwona B.
    Marcin W.

12.02.2012

Wizy i zaproszenia do Rosji

Dzień dobry Panie Marku!

    Bardzo dziękuje za szybkie załatwienie sprawy wizy/zaproszenia p. Szajdy.

czytaj dalej » Pozdrawiam serdecznie.
Do usłyszenia.

Z poważaniem,

     L.Kaczorowska

Oga Sp. z o.o.

18.11.2011

Wonderful time in Russia

Dear Marek,

    Dziekuje bardzo! I did not reply earlier because I did not have access to internet during my trip, but we received our passports and had a wonderful time in Russia.

czytaj dalej »      Thank you again for all your help, and for personally delivering them to a hostel for us.

     Milego dnia,

Lauren

22.08.2011

Petersburg i Moskwa

      Witam,
     Chciałbym serdecznie podziękować za organizację wyjazdu do Petersburga i do Moskwy. Bardzo miła i kompetentna Pani Raisa jako przewodniczka.

czytaj dalej »      Hotel polecony przez Pana (Mini-Hotel) sprawdził się bardzo dobrze – przyzwoity standard, dobre śniadania i wyśmienita lokalizacja blisko centrum. Mógł Pan tylko zamówić trochę lepszą pogodę.
Serdeczne podziękowania i pozdrowienia,
Grzegorz Sz.
Dyrektor Finansowy

05.08.2011

Polska Agencja Prasowa

      Dziekujemy, za pomoc w zarezerwowaniu hotelu w Smolensku, kiedy wszystkie inne sposoby zawiodly. Dobry kontakt telefoniczny i meilowy z biurem. Profesjonalna obsluga.

Polecamy wspolprace z Biurem Wspolnota 2000.

czytaj dalej »      Polska Agencja Prasowa

02.08.2011

Sz. P. Marek Skolimowski

      Chcielibyśmy podziękować Państwu za profesjonalną obsługę i skuteczną pracę przy organizacji wyjazdu delegacji polskich menadżerów z branży energetycznej do Moskwy i Krasnojarska w lipcu 2011 r. Wszystkie zaproponowane przez Pańską firmę elementy – hotel, obsługa tłumacza, program turystyczny, a także organizacji wiz i biletów lotniczych, były dobrane i zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, co potwierdzają opinie uczestników delegacji.

czytaj dalej »      Warto też podkreślić elastyczność z Państwa strony wykazana w trakcie wykonywania zlecenia
Mamy nadzieję na przyszłą współpracę przy organizacji podobnych wyjazdów oraz chętnie polecimy Państwa usługi naszym partnerom.

Z powazaniem
Prezes Zarządu
J.Z Consult Ltd.

10.06.2011

List do M Skolimowskiego

     Szanowny Panie,
po powrocie z Petersburga na gorąco chciałabym – w imieniu naszej czwórki – podzielić się wrażeniami z wyjazdu. Było fantastycznie! Czułyśmy się pod dobrą opieką od chwili wylądowania do startu. Przewodniczka - rewelacyjna !!! : ogromna wiedza, bezbłędna polszczyzna i to bez akcentu, doświadczenie i zdolności organizacyjne, dzięki którym kolejki w miejscach turystycznych nie stanowiły problemu. Dużym ułatwieniem był dla nas kontakt z panem Władimirem , który obwiózł nas po mieście, odebrał z teatru i zawiózł na nocny rejs po Newie, a do tego był przyjazny i uśmiechnięty (co nie było powszechne).

czytaj dalej »     Hotel Nautiluss czysty, z nowymi sprawnymi prysznicami i wygodnymi łóżkami, miłe anglojęzyczne recepcjonistki, samodzielny dojazd do miasta (2 przystanki tramwajem + metro) praktykowałyśmy tylko raz, jako że byłyśmy wożone firmowym busikiem. Śniadania mogłyby być trochę lepsze, ale solianka i bliny (naleśniki) na kolację były dobre. Jedyne rozczarowanie to Jolki-Palki: od wejścia do otrzymania zamówienia upłynęła godzina i nie wszystkie potrawy spełniły nasze oczekiwania. Zwiedzanie wg programu + z inicjatywy własnej (np. cmentarz z grobami Dostojewskiego i Czajkowskiego) zrealizowane w 100%. Do tego piękna pogoda – miałyśmy do niej dużo szczęścia. Słowem – przemiłe wspomnienia.

Dziękujemy.
Ewa Cz.

09.05.2011

Wyjazd Seniorów

     Panie Marku,
Z prawdziwą satysfakcją informuję, że seniorzy wrócili z organizowanej przez Pana imprezy do Petersburga w dniach 28.04 – 05.05.2011 zachwyceni. W zasadzie podobało im się wszystko : hotel, wyżywienie, program pobytu. Szczególnie zadowoleni byli z usług pana kierowcy i pań przewodniczek.

czytaj dalej »     W branży której pracuję często organizujemy wycieczki dla sprzedawców i biznesowych partnerów. Nieczęsto jednak się zdarza, żeby uczestnicy nie mieli ani jednej negatywnej uwagi do programu czy organizacji wyjazdu. W tym przypadku tak było. Gratuluję Panu takiego sukcesu. Świetna robota.

Pozdrawiam
Marek F.

04.04.2011

Wyjazd do Sankt Petersburga

Szanowny Panie Marku!
     Serdecznie dziękuję za zorganizowanie fantastycznego weekendu dla mnie i mojej żony w Sankt Petersburgu w dniach 19-21 marca 2011. Pierwszego wieczora kierowca zabrał nas do Litieraturnoj Cafe- tej samej z której Puszkin wyszedł na swój ostatni pojedynek. Polecam smakoszom, bo miejsce to jest porównywalne jesli chodzi o program artystyczny ze słynną paryską Les Trois Maillets na paryskiej Rue Galande niedaleko Notre Dame.

czytaj dalej »     W niedzielę fantastyczna przewodniczka, Pani Irina powitała nas butelką rosyjskiego szampana (zaczynaliśmy sezon) i pokazała nam Ermitaż z jego skarbami, a także opowiedziała niesamowite historie, których próżno szukać w podręcznikach historii (chociażby anegdotę o głupocie Breżniewa, który oddał całego Kandinskiego za jedno wielokroć przemalowywane płótno Goi). Zobaczyliśmy Twierdzę Piotra i Pawła, w niej cerkiew z niesamowitymi grobami carów Rosji z dynastii Romanowów. Pokazała nam katedrę Izaaka, która bez przerwy przechyla się niczym krzywa wieża i, w której wisiało największe wahadło Fucaulta (nieszczęśliwie wypożyczone do Armenii). Sobór Spa's na krovi, gdzie nie ma jednego obrazu malowanego, za to wszelkie wykonane są techniką mozaiki. Opowiedziała o pałacach położonych wzdłuż Newskiego Prospektu, fundowanych niepiśmiennym faworytom caryc za ich "usługi". Na koniec dnia, w którym niemalże ją zamęczyliśmy zostawiła nas zapraszając na kolejne pobyty w jej mieście. Wpadliśmy na chwilę do hotelu, by się odświeżyć i zostawić zakupione pamiątki i natychmiast do oczekującego na nas samochodu z kierowcą. Zawiózł nas do Teatru Marijskiego na balet "Anna Karenina". W loży honorowej siedziała Maja Plisiecka- niesamowite. W tym teatrze tańczył Michaił Barysznikow - ten sam, który z Jerzym Skolimowskim grał w filmie "Białe noce". Ten teatr powinien być traktowany jako obowiązkowe miejsce odwiedzin dla każdego, kto jedzie do Sankt Petersburga.
    W poniedziałek poszliśmy z żona zwiedzać cmentarz mistrzów sztuki i cmentarz XVIII wieku położone vis-a-vis naszego hotelu. Perełki architektury cmentarnej, pokazujące, że nie każdy grób musi być smutny. Mającym w pamięci widoki Powązek, Rossy, Łyczakowa, czy Rakowickiego cmentarza powinni się wybrać tamże. Design nie z tej ziemii. Długo by pisać o wrażeniach, są nie do zapomnienia.
    W czerwcu poprosimy o jeszcze jeden raz do Sankt Petersburga, ale tym razem do Peterhofu i Carskiego Sioła i start w teatrze Marijskim. Namiar na Pańską firmę i Paralell przekazałem mojemu przyjacielowi w Belgii.

Piotr G.

14.10.2010

Hotele i transfery Moskwa

Szanowny Panie Marku!
     Jak już wcześniej zaznaczyłem podczas naszej rozmowy telefonicznej, chciałbym podziękować za bardzo dobrze zorganizowane transfery (i zarezerwowane) hotele podczas mojego pobytu w Moskwie.

czytaj dalej »     Pozdrawiam i do usłyszenia w przyszłym roku!

Dawid A.

12.10.2010

Hotel Cosmos

Witam, chciałem podziekować za załatwienie miejsc hotelowych w Moskwie w Hotelu Cosmos.
Byliśmy wszyscy zadowoleni.
Dziekuję
Piotr B.

czytaj dalej »     

19.06.2010

Petersburg

    Witam Panie Marku, jeszcze raz pięknie dziękujemy za pomoc w organizacji zwiedzania Petersburga. Widzieliśmy mnóstwo. Tak jak wspomniałam w rozmowie, byliśmy również w Puszkinie i Pawłowsku. Dojechaliśmy tam od metra Moskowskaja busikiem 299 (pętla obok metra na placu przed ogromnym domiszczem na kształt komitetu centralnego) do Pawłowska.

czytaj dalej »     Tam pałac - muzeum bbb. dobre- "żywe" wnętrza pałacowe, ładnie wyposażone. Ogrom parku imponujący. Potem busem do Puszkina . Tam park i ok 1GODZ. w kolejce i pałac. Tam nas zatkało od nadmiaru złota i bogactwa-czuje się mocarstwo Rosji. Komnata bursztynowa imponująca. Powrót do Petersburga tez busem 299. We wtorek przed odlotem bylismy w muzeum Josupowa. To jest prawdziwa perełka. Chyba zrobiło na nas największe wrażenie (jeśli chodzi o smak i urok wnętrz). Ermitaż , pałac w Puszkinie - ogrom, potęga, przepych. Też piękne , ale w pałacu Josupowa została dusza domostwa, czego brak (może z uwagi na tłum) w pozostałych muzeach. Poza tym byliśmy w pierwszej tego dnia grupie zwiedzającej ze wspaniałą przewodniczką. Nasz szkolny rosyjski z czasów komuny zdał egzamin. Nauczycielka byłaby dumna.
     Po wycieczce do Petersburga mam niejakie wyobrażenie o mocarstwie Rosji. W samym mieście chwilami czułam się jak Liliput w krainie olbrzymów. Ale było super. Sam hotel dobrze położony. Elegancki, czysty, z miła obsługą. Polecam. Dojazd do absolutnego centrum (lub dojście) nie jest kłopotliwe.
    Serdecznie Pana pozdrawiamy

Maria M.

Wyślij do nas opinię

     Chcą Państwo podzielić się swoimi wrażeniami z wyjazdu, który zorganizowało nasze biuro ? Teraz można to zrobić prosto ze strony internetowej.

tworzenie opinii »Warszawa:

TAMARA Sp. z o.o.

31-144 Kraków

ul. Biskupia 3/2

NIP: 676-233-50-09

BZ WBK

Oddział Warszawa

00-594 Warszawa

ul Belwederska 40/1